Ο δήμαρχος Αιγάλεω Δημήτρης Καλογερόπουλος εξελέγη πριν λίγες μέρες νέος Πρόεδρος της ΤΕΔΚΝΑ. Αντιπρόεδρος εξελέγη ο δήμαρχος Ηρακλέιου Σταύρος Γεωργακόπουλος και γραμματέας ο δήμαρχος Χολαργού ο κ. Δημήτριος Νικολάου.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα από τις εκλογές έχουν ως εξής:
ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΈΝΟΙ: 1468
ΨΗΦΙΣΑΝ: 1413
ΛΕΥΚΑ: 5
ΑΚΥΡΑ: 8
ΕΛΑΒΑΝ
ΑΤΤΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ: 710 ψήφους και 13 έδρες
ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ: 578 ψήφους και 10 έδρες
ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ: 110 ψήφους και 2 έδρες
ΔΑΣ: 1 ψήφο (η παράταξη αποχώρησε για διαδικαστικούς λόγους από την ψηφοφορία καταθέτοντας ένσταση στην εφορευτική Επιτροπή).
Μετά την καταμέτρηση των σταυρών προτιμήσεως, τα αποτελέσματα για το Διοικητικό Συμβούλιο της ΤΕΔΚΝΑ είναι:
ΑΤΤΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ
ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ ΤΕΔΚΝΑ (ΔΗΜΑΡΧΟΙ)
1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 548
2. ΠΑΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 428
3. ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 415
4. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 394
5. ΣΥΡΜΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 344
6. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 324
7. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 322
8. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 287
9. ΧΑΤΖΙΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 266
10. ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 258
11. ΞΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 249
12. ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 240
13. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 234
14. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 222
15. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 208
16. ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41
Εκλέγονται οι δέκα (10) πρώτοι.
για το δ.σ. τησ τεδκνα
(προεδροι κοινοτητων - δημ. συμβουλοι)
- 1. ΣΑΡΚΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 426
- 2. ΚΑΜΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 317
- 3. ΔΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 246
- 4. ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 238
- 5. ΚΟΣΜΑ - ΜΑΝΤΑΦΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 199
- 6. ΚΙΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 156
- 7. ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 146
- 8. ΠΑΠΑΠΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 133
- 9. ΧΑΡΧΑΡΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 127
- 10. ΤΣΩΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 116
- 11. ΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 115
- 12. ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 98
- 13. ΠΟΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 85
- 14. ΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 51
- 15. ΚΑΤΣΑΡΙΔΗ - ΠΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΑ (ΛΙΝΑ) 31
- 16. ΜΑΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 27
Εκλέγονται οι τρεις (3) πρώτοι.
ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ
ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ ΤΕΔΚΝΑ (ΔΗΜΑΡΧΟΙ)
1. ΜΙΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 376
2. ΑΣΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 349
3. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 230
4. ΠΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 212
5. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 206
6. ΖΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 189
7. ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 179
8. ΠΑΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 171
9. ΚΕΧΑΠΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 141
10. ΒΟΡΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 110
11. ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 91
12. ΣΙΩΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 69
13. ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 67
14. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 60
15. ΡΟΥΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 52
16. ΣΟΦΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 46
Εκλέγονται οι πέντε (5) πρώτοι.
πα το δ.σ. τησ τεδκνα
(προεδροι κοινοτητων -δημ. συμβουλοι)
1. ΣΑΛΑΛΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 272
2. ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 234
3. ΚΑΣΣΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 210
4. ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 190
5. ΖΕΡΒΑΚΗ ΗΡΩ 189
6. ΝΤΕΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 181
7. ΛΩΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 156
8. ΕΙΡΗΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 155
9. ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 143
10. ΑΡΠΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 127
11. ΚΑΨΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ι 16
12. ΣΕΡΕΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 98
13. ΛΙΝΤΖΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 86
14. ΑΡΣΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 84
15. ΠΕΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 66
16. ΜΕΛΙΔΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 35
Εκλέγονται οι πέντε (5) πρώτοι.
ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ ΤΕΔΚΝΑ (ΔΗΜΑΡΧΟΙ)
1. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 77
2. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 59
3. ΚΟΥΤΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 34
4. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 29
5. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26
6. ΤΖΟΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 20
7. ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18
Εκλέγεται ο πρώτος (1).
ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΤΗΣ ΤΕΔΚΝΑ
(ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ -ΔΗΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ)
1. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 49
2. ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 26
3. ΑΝΔΡΙΚΙΔΟΥ-ΜΠΑΡΤΣΩΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 25
4. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 25
5. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 22
6. ΚΟΥΤΕΤΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 20
7. ΒΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12
8. ΦΕΙΔΟΠΙΑΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11
9. ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10
10. ΣΑΚΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10
11. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 9
12. ΓΑΒΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 7
13. ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 7
14. ΚΥΡΑΜΑΡΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 5
15. ΡΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5
Εκλέγονται ο πρώτος (1).
ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΚΕΔΚΕ
ΑΤΤΙΚΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ
- ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓ. 523
- ΣΙΩΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 454
- ΚΑΖΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 383
- ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 368
- ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 361
- ΛΙΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 352
- ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 329
- ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΣ ΕΥΑΓ.319
- ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 315
- ΚΑΦΕΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 314
- ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. 295
- ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Μ. 274
- ΚΟΡΟΜΑΝΤΖΟΣ ΒΑΣ. 266
- ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ259
- ΜΕΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 242
- ΛΑΓΟΥΔΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 213
- ΛΕΚΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 213
- ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 197
- ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 189
- ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΓΕΩΡ. 187
- ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 168
- ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 163
- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ. 147
- ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 142
- ΣΤΑΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 134
- ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 126
- ΜΠΑΡΜΠΑΠΑΝΝΗ ΕΥΓ. 126
- ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΔΙΟΝ. 124
- ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 111
- ΜΠΑΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 103
- ΜΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 102
- ΜΠΑΝΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 101
- ΦΑΣΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤ. (ΚΑΙΤΗ) 100
- ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99
- ΦΩΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 92
- ΠΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤ. 80
- ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 77
- ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ. 73
- ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 71
- ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 71
- ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 68
- ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 68
- ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 67
- ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 67
- ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΔΗΜ. 57
- ΜΑΚΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 54
- ΞΥΡΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 51
- ΠΕΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 48
- ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 46
- ΠΡΕΚΕΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 43
- ΡΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 43
- ΜΑΥΡΟΠΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40
- ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ. 35
- ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 27
- ΜΑΞΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 26
ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΩΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΚΕΔΚΕ ΟΙ ΕΙΚΟΣΙ ΟΚΤΩ (28) ΠΡΩΤΟΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΙΝΑΚΑ.
ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ
- ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 328
- ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 228
- ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΤΑΞ. 198
- ΑΡΑΠΗ-ΜΠΕΛΩΝΗ ΠΑΝ.197
- ΜΠΟΥΡΑΪΜΗΣ ΔΗΜ. 196
- ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 184
- ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣΔΗΜ.172
- ΤΣΑΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜ. 169
- ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜ.164
- ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ. 146
- ΚΟΠΙΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 143
- ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 142
- ΚΑΜΠΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 131
- ΑΛΑΪΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 130
- ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚ.129
- ΠΑΤΑΒΟΥΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 128
- ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 124
- ΧΑΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝ. 121
- ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 120
- ΡΟΚΟΦΥΛΛΟΥ ΑΝΝΑ 114
- ΛΑΛΕΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 110
- ΣΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 110
- ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤ. 108
- ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ 107
- ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 105
- ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΜΕΓΑΣ 103
- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚ. 101
- ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝ. 98
- ΣΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 87
- ΡΙΖΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 85
- ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ. 82
- ΠΙΣΤΙΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 81
- ΠΗΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 80
- ΣΑΚΚΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 80
- ΚΑΨΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 78
- ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΩΤΗΣ ΣΤ. 78
- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 74
- ΛΟΥΚΑΚΗ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ 72
- ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΑΝΟΣ 71
- ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤ. 69
- ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 66
- ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 63
- ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚ. 61
- ΣΟΥΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 54
- ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 52
- ΓΚΟΤΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 48
- ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 48
- ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 44
- ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 39
- ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔ. 37
- ΜΠΟΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 37
- ΣΑΦΛΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 36
- ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Δ. 32
- ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΚΕΛΑΪΔΙΤΗΣ 28
- ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21
ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΩΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΚΕΔΚΕ ΟΙ ΕΙΚΟΣΙ ΤΡΕΙΣ (23) ΠΡΩΤΟΙ ΤΟΥ ΠΑ-
ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
- ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 54
- ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45
- ΚΟΥΤΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 43
- ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ. 36
- ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 33
- ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33
- ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 29
- ΑΝΔΡΙΚΙΔΟΥ-ΜΠΑΡΤΣΩΚΑ 22
- ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 22
- ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 21
- ΤΖΟΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 21
- ΒΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17
- ΚΑΦΑΤΖΑΚΗ ΤΙΝΑ 17
- ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 17
- ΚΟΥΤΕΤΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17
- ΚΑΣΤΟΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 16
- ΦΙΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 16
- ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 16
- ΒΟΥΡΓΟΥΤΖΗΣ ΒΑΣ.15
- ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 14
- ΖΥΓΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13
- ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 13
- ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12
- ΚΟΥΦΑΤΖΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 11
- ΛΙΩΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 11
- ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10
- ΒΑΤΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 9
- ΕΥΑΓΤΕΛΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9
- ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9
- ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9
- ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤ. 9
- ΚΥΡΑΜΑΡΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 8
- ΡΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8
- ΦΕΙΔΟΠΙΑΣΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 7
- ΓΑΒΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 6
- ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6
- ΜΠΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6
- ΣΑΚΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6
- ΒΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5
ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΩΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΚΕΔΚΕ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ (4) ΠΡΩΤΟΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΙΝΑΚΑ
(ΛΟΓΩ ΕΚΛΟΓΗΣ ΤΟΥ Κ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ Κ. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ ΤΗΣ Τ.Ε.Δ.Κ.Ν.Α, ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΔΙΚΑΙΑ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Κ.Ε, ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ Τ.Ε.Δ.Κ.Ν.Α ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Κ.Ε.Δ.Κ.Ε ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΔΥΟ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ, Κ. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΙ Κ. ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ).
ΕΠΟΠΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
- ΜΑΚΡΥΝΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 639
- ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 638
- ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 594
- ΖΕΡΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 364
- ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 359
- ΚΟΣΟΒΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 200
ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΕΝΤΕ (5) ΠΡΩΤΟΙ
|